Motocentral s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47068086
DIČ: 2023740752
IČ DPH: SK2023740752
Májová 21, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Májová 21, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 21. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 3. 6. 2013
Spisová značka: Sro/88171/B
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Andrej Chromík od 19. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. Silvia Chromík od 16. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Motocentral s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 795 % na 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 536,1 tis. €.

536,1 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
537,9 tis. €
Celkové výnosy
458,1 tis. €
Aktíva
19,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
44,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −10,3 tis., 2022 7,8 tis., 2023 43,9 tis., 2024 1,6 tis., 2025 14,3 tis.2021−10,3 tis.20227,8 tis.202343,9 tis.20241,6 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 228,5 tis., 2022 283,0 tis., 2023 456,3 tis., 2024 497,8 tis., 2025 536,1 tis.2021228,5 tis.2022283,0 tis.2023456,3 tis.2024497,8 tis.2025536,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 536,1 tis. € 14,3 tis. €
2024 497,8 tis. € 1,6 tis. €
2023 456,3 tis. € 43,9 tis. €
2022 283,0 tis. € 7,8 tis. €
2021 228,5 tis. € -10,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok225,7 tis. €
  • Zásoby39,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky124,6 tis. €
  • Finančné účty68,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky326,3 tis. €
  • Bankové úvery112,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Motocentral s. r. o. v konkurze?

Motocentral s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Motocentral s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Motocentral s. r. o. tržby 536,1 tis. €.

Je firma Motocentral s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Motocentral s. r. o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je Motocentral s. r. o. platiteľom DPH?

Motocentral s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Motocentral s. r. o. sídli?

Motocentral s. r. o. má sídlo na adrese Májová 21, Bratislava, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026