UCED Sereď s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47067578
DIČ: 2023726276
IČ DPH: SK2023726276
Mlynárska 4677/39, Sereď

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mlynárska 4677/39, Sereď Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 14. 3. 2013
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 29. 1. 2014
Spisová značka: Sro/34080/T
Predmet podnikania (výber): výroba jednoduchých výrobkov z kovu; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; opracovanie kovu jednoduchým spôsobom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jiří Kratochvil od 1. 10. 2025
    konateľ
  • UCED Slovensko a. s. od 30. 9. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť UCED Sereď s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 76,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 3,6 mil. €.

3,6 mil. €
Tržby
76,2 tis. €
Zisk
3,7 mil. €
Celkové výnosy
5,1 mil. €
Aktíva
458,1 tis. €
Vlastné imanie
91 %
Celková zadlženosť
23,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,6 tis., 2022 −51,6 tis., 2023 −166,6 tis., 2024 119,5 tis., 2025 76,2 tis.202138,6 tis.2022−51,6 tis.2023−166,6 tis.2024119,5 tis.202576,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 2,2 mil., 2022 2,5 mil., 2023 4,3 mil., 2024 4,5 mil., 2025 3,6 mil.20212,2 mil.20222,5 mil.20234,3 mil.20244,5 mil.20253,6 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 mil. € 76,2 tis. €
2024 4,5 mil. € 119,5 tis. €
2023 4,3 mil. € -166,6 tis. €
2022 2,5 mil. € -51,6 tis. €
2021 2,2 mil. € 38,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok3,2 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky2,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky597,7 tis. €
  • Finančné účty1,3 mil. €
  • Časové rozlíšenie33,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov348,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie76,2 tis. €
  • Rezervy11,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky723,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,9 mil. €
  • Časové rozlíšenie2,0 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma UCED Sereď s. r. o. v konkurze?

UCED Sereď s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma UCED Sereď s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala UCED Sereď s. r. o. tržby 3,6 mil. €.

Je firma UCED Sereď s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 UCED Sereď s. r. o. dosiahla zisk 76,2 tis. €.

Je UCED Sereď s. r. o. platiteľom DPH?

UCED Sereď s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma UCED Sereď s. r. o. sídli?

UCED Sereď s. r. o. má sídlo na adrese Mlynárska 4677/39, Sereď, 926 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026