MPS Stav s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47062673
DIČ: 2023735967
Široké 127, Široké

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Široké 127, Široké Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 3. 4. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27707/P
Predmet podnikania (výber): sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Miroslav Štofaňak od 3. 4. 2013
    konateľspoločník
  • Pavol Štofaňak od 3. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MPS Stav s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 971 % na 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 60 % na 24,7 tis. €.

24,7 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
10,3 tis. €
Aktíva
9,6 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 518, 2022 944, 2023 445, 2024 228, 2025 2,4 tis.202151820229442023445202422820252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 30,8 tis., 2022 19,8 tis., 2023 16,0 tis., 2024 15,4 tis., 2025 24,7 tis.202130,8 tis.202219,8 tis.202316,0 tis.202415,4 tis.202524,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 24,7 tis. € 2,4 tis. €
2024 15,4 tis. € 228 €
2023 16,0 tis. € 445 €
2022 19,8 tis. € 944 €
2021 30,8 tis. € 518 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie9,6 tis. €
  • Záväzky677 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MPS Stav s.r.o. v konkurze?

MPS Stav s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MPS Stav s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MPS Stav s.r.o. tržby 24,7 tis. €.

Je firma MPS Stav s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MPS Stav s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Kde firma MPS Stav s.r.o. sídli?

MPS Stav s.r.o. má sídlo na adrese Široké 127, Široké, 082 37.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026