HypoFinanz group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47051574
DIČ: 2023722723
Pri Hrubej lúke 3634/1, Bratislava - mestská časť Dúbravka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri Hrubej lúke 3634/1, Bratislava - mestská časť Dúbravka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.30
Dátum vzniku: 16. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/88040/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Zita Čeryová od 16. 3. 2013
    konateľspoločník
  • Patrícia Benkovičová od 16. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HypoFinanz group, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 409 % na 12,3 tis. € a tržby jej klesli o 32 % na 77,9 tis. €.

77,9 tis. €
Tržby
12,3 tis. €
Zisk
156,1 tis. €
Aktíva
121,6 tis. €
Vlastné imanie
22 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 9,9 tis., 2022 5,6 tis., 2023 1,3 tis., 2024 2,4 tis., 2025 12,3 tis.20219,9 tis.20225,6 tis.20231,3 tis.20242,4 tis.202512,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 104,3 tis., 2022 98,8 tis., 2023 95,6 tis., 2024 113,7 tis., 2025 77,9 tis.2021104,3 tis.202298,8 tis.202395,6 tis.2024113,7 tis.202577,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,9 tis. € 12,3 tis. €
2024 113,7 tis. € 2,4 tis. €
2023 95,6 tis. € 1,3 tis. €
2022 98,8 tis. € 5,6 tis. €
2021 104,3 tis. € 9,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie121,6 tis. €
  • Záväzky34,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HypoFinanz group, s.r.o. v konkurze?

HypoFinanz group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HypoFinanz group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HypoFinanz group, s.r.o. tržby 77,9 tis. €.

Je firma HypoFinanz group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HypoFinanz group, s.r.o. dosiahla zisk 12,3 tis. €.

Kde firma HypoFinanz group, s.r.o. sídli?

HypoFinanz group, s.r.o. má sídlo na adrese Pri Hrubej lúke 3634/1, Bratislava - mestská časť Dúbravka, 841 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026