GLOSÍK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47051337
DIČ: 2023716794
IČ DPH: SK2023716794
Kostolná - Záriečie 533, Kostolná-Záriečie

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kostolná - Záriečie 533, Kostolná-Záriečie Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46190
Dátum vzniku: 30. 10. 1992
Základné imanie: 100,0 tis. Sk
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2016
Spisová značka: C 14104/MSPH
Predmet podnikania (výber): Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; Výroba nebezpečných chemických látek a nebezpečných chemických směsí a prodej chemických látek a chemických směsí kla…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vladimíra Glosíková od 1. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GLOSÍK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 182 % na 67,3 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
67,3 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
945,3 tis. €
Aktíva
522,6 tis. €
Vlastné imanie
45 %
Celková zadlženosť
25,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 58,8 tis., 2022 126,0 tis., 2023 69,0 tis., 2024 23,8 tis., 2025 67,3 tis.202158,8 tis.2022126,0 tis.202369,0 tis.202423,8 tis.202567,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 699,6 tis., 2022 925,7 tis., 2023 880,1 tis., 2024 1,2 mil., 2025 1,1 mil.2021699,6 tis.2022925,7 tis.2023880,1 tis.20241,2 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 67,3 tis. €
2024 1,2 mil. € 23,8 tis. €
2023 880,1 tis. € 69,0 tis. €
2022 925,7 tis. € 126,0 tis. €
2021 699,6 tis. € 58,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok552,2 tis. €
  • Zásoby202,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky70,5 tis. €
  • Finančné účty119,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy155,0 tis. €
  • Fondy zo zisku14,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov280,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie67,3 tis. €
  • Rezervy892 €
  • Dlhodobé záväzky198 €
  • Krátkodobé záväzky117,0 tis. €
  • Bankové úvery304,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GLOSÍK s. r. o. v konkurze?

GLOSÍK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GLOSÍK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GLOSÍK s. r. o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma GLOSÍK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GLOSÍK s. r. o. dosiahla zisk 67,3 tis. €.

Je GLOSÍK s. r. o. platiteľom DPH?

GLOSÍK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GLOSÍK s. r. o. sídli?

GLOSÍK s. r. o. má sídlo na adrese Kostolná - Záriečie 533, Kostolná-Záriečie, 913 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026