ELMED, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47043024
DIČ: 2023740444
IČ DPH: SK2023740444
Neresnícka cesta 13, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Neresnícka cesta 13, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 731
Dátum vzniku: 6. 10. 1997
Základné imanie: 10,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 5. 2013
Spisová značka: A 22778/MSPH
Predmet podnikania: polygrafická výroba

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ivan Dropčo od 30. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ELMED, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 13 % na 96,2 tis. € a tržby jej narástli o 108 % na 7,3 mil. €.

7,3 mil. €
Tržby
96,2 tis. €
Zisk
7,3 mil. €
Celkové výnosy
7,1 mil. €
Aktíva
873,7 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
6,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −44,8 tis., 2022 60,7 tis., 2023 19,7 tis., 2024 85,1 tis., 2025 96,2 tis.2021−44,8 tis.202260,7 tis.202319,7 tis.202485,1 tis.202596,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 2,2 mil., 2023 2,7 mil., 2024 3,5 mil., 2025 7,3 mil.20211,1 mil.20222,2 mil.20232,7 mil.20243,5 mil.20257,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,3 mil. € 96,2 tis. €
2024 3,5 mil. € 85,1 tis. €
2023 2,7 mil. € 19,7 tis. €
2022 2,2 mil. € 60,7 tis. €
2021 1,1 mil. € -44,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,9 mil. €
  • Zásoby366,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky838,0 tis. €
  • Finančné účty4,0 mil. €
  • Časové rozlíšenie1,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie10,0 tis. €
  • Kapitálové fondy475,0 tis. €
  • Fondy zo zisku111,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov181,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie96,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky168,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky5,1 mil. €
  • Bankové úvery412,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie553,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ELMED, s.r.o. v konkurze?

ELMED, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ELMED, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ELMED, s.r.o. tržby 7,3 mil. €.

Je firma ELMED, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ELMED, s.r.o. dosiahla zisk 96,2 tis. €.

Je ELMED, s.r.o. platiteľom DPH?

ELMED, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ELMED, s.r.o. sídli?

ELMED, s.r.o. má sídlo na adrese Neresnícka cesta 13, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026