ESTA NITRA s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47037334
DIČ: 2023710480
IČ DPH: SK2023710480
Cabajská 42, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Cabajská 42, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.99
Dátum vzniku: 27. 2. 2013
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 16. 7. 2013
Spisová značka: Sro/33754/N
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Bohát od 19. 7. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESTA NITRA s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 30 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 17 % na 166,5 tis. €.

166,5 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
101,3 tis. €
Aktíva
93,8 tis. €
Vlastné imanie
7 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,6 tis., 2022 6,6 tis., 2023 4,3 tis., 2024 5,1 tis., 2025 6,6 tis.20218,6 tis.20226,6 tis.20234,3 tis.20245,1 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 252,0 tis., 2022 223,1 tis., 2023 176,2 tis., 2024 142,3 tis., 2025 166,5 tis.2021252,0 tis.2022223,1 tis.2023176,2 tis.2024142,3 tis.2025166,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 166,5 tis. € 6,6 tis. €
2024 142,3 tis. € 5,1 tis. €
2023 176,2 tis. € 4,3 tis. €
2022 223,1 tis. € 6,6 tis. €
2021 252,0 tis. € 8,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie93,8 tis. €
  • Záväzky7,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESTA NITRA s.r.o. v konkurze?

ESTA NITRA s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESTA NITRA s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESTA NITRA s.r.o. tržby 166,5 tis. €.

Je firma ESTA NITRA s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESTA NITRA s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je ESTA NITRA s.r.o. platiteľom DPH?

ESTA NITRA s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESTA NITRA s.r.o. sídli?

ESTA NITRA s.r.o. má sídlo na adrese Cabajská 42, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026