RA GAMES s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47035269
DIČ: 2023754348
IČ DPH: SK2023754348
Jégeho 12, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jégeho 12, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 29. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2014
Spisová značka: Sro/88366/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dominika Beňová od 29. 3. 2013
    konateľ
  • Jana Sikulová od 29. 3. 2013
    konateľ
  • Jozef Lopušek od 29. 3. 2013
    konateľspoločník
  • Ing. Eva Viestová od 13. 11. 2018
    člen dozornej rady
  • Ing. Kristián Hanečák od 13. 11. 2018
    člen dozornej rady
  • Peter Viest od 13. 11. 2018
    člen dozornej rady

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RA GAMES s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 99 % na 18,9 tis. € a tržby jej narástli o 27 % na 678,7 tis. €.

678,7 tis. €
Tržby
18,9 tis. €
Zisk
681,0 tis. €
Celkové výnosy
1,6 mil. €
Aktíva
86,0 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
35,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −12,8 tis., 2022 15,7 tis., 2023 2,0 tis., 2024 9,5 tis., 2025 18,9 tis.2021−12,8 tis.202215,7 tis.20232,0 tis.20249,5 tis.202518,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 475,9 tis., 2022 668,8 tis., 2023 405,7 tis., 2024 534,7 tis., 2025 678,7 tis.2021475,9 tis.2022668,8 tis.2023405,7 tis.2024534,7 tis.2025678,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 678,7 tis. € 18,9 tis. €
2024 534,7 tis. € 9,5 tis. €
2023 405,7 tis. € 2,0 tis. €
2022 668,8 tis. € 15,7 tis. €
2021 475,9 tis. € -12,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok64,6 tis. €
  • Zásoby20,4 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky192,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,1 mil. €
  • Krátkodobý finančný majetok5,0 tis. €
  • Finančné účty281,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,9 tis. €
  • Rezervy34,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky43,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,4 mil. €
  • Bankové úvery40,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RA GAMES s.r.o. v konkurze?

RA GAMES s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RA GAMES s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RA GAMES s.r.o. tržby 678,7 tis. €.

Je firma RA GAMES s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RA GAMES s.r.o. dosiahla zisk 18,9 tis. €.

Je RA GAMES s.r.o. platiteľom DPH?

RA GAMES s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RA GAMES s.r.o. sídli?

RA GAMES s.r.o. má sídlo na adrese Jégeho 12, Bratislava, 821 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026