Kaločai s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47034254
DIČ: 2023705739
IČ DPH: SK2023705739
Sibírska 165/4, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sibírska 165/4, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 22. 2. 2013
Základné imanie: 30,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2014
Spisová značka: Sro/31732/V
Predmet podnikania (výber): nákladná cestná doprava; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Milan Kaločai od 22. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Zuzana Kaločaiová od 10. 10. 2016
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Kaločai s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 17,5 tis. € a tržby jej klesli o 22 % na 76,3 tis. €.

76,3 tis. €
Tržby
17,5 tis. €
Strata
76,5 tis. €
Celkové výnosy
128,6 tis. €
Aktíva
92,4 tis. €
Vlastné imanie
28 %
Celková zadlženosť
20,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,4 tis., 2022 5,5 tis., 2023 8,1 tis., 2024 2,8 tis., 2025 −17,5 tis.202114,4 tis.20225,5 tis.20238,1 tis.20242,8 tis.2025−17,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,8 tis., 2022 109,9 tis., 2023 111,1 tis., 2024 98,3 tis., 2025 76,3 tis.202191,8 tis.2022109,9 tis.2023111,1 tis.202498,3 tis.202576,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 91,8 tis., 2022 110,5 tis., 2023 111,9 tis., 2024 99,5 tis., 2025 76,5 tis.202191,8 tis.2022110,5 tis.2023111,9 tis.202499,5 tis.202576,5 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 3,8 tis., 2022 1,5 tis., 2023 2,3 tis., 2024 987, 2025 96020213,8 tis.20221,5 tis.20232,3 tis.20249872025960
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 76,3 tis. € -17,5 tis. €
2024 98,3 tis. € 2,8 tis. €
2023 111,1 tis. € 8,1 tis. €
2022 109,9 tis. € 5,5 tis. €
2021 91,8 tis. € 14,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok53,2 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,8 tis. €
  • Finančné účty50,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie30,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov76,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-17,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky13,9 tis. €
  • Bankové úvery22,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Kaločai s.r.o. v konkurze?

Kaločai s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Kaločai s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Kaločai s.r.o. tržby 76,3 tis. €.

Je firma Kaločai s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Kaločai s.r.o. vykázala stratu 17,5 tis. €.

Je Kaločai s.r.o. platiteľom DPH?

Kaločai s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Kaločai s.r.o. sídli?

Kaločai s.r.o. má sídlo na adrese Sibírska 165/4, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026