PANDA INN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47030143
DIČ: 2023701504
IČ DPH: SK2023701504
Priemyselná 9, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Priemyselná 9, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 19. 2. 2013
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2021
Spisová značka: Sro/33697/N
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod); Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Binh Duong od 19. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Huong Konkušová od 24. 3. 2021
    konateľspoločník
  • Mgr. Tomáš Konkuš od 21. 1. 2026
    konateľspoločník
  • Vinh Duong od 24. 3. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PANDA INN s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 37 % na 6,0 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 721,4 tis. €.

721,4 tis. €
Tržby
6,0 tis. €
Zisk
721,7 tis. €
Celkové výnosy
248,6 tis. €
Aktíva
29,3 tis. €
Vlastné imanie
88 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −9,6 tis., 2022 8,7 tis., 2023 728, 2024 9,6 tis., 2025 6,0 tis.2021−9,6 tis.20228,7 tis.202372820249,6 tis.20256,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 62,6 tis., 2022 56,8 tis., 2023 205,4 tis., 2024 520,1 tis., 2025 721,4 tis.202162,6 tis.202256,8 tis.2023205,4 tis.2024520,1 tis.2025721,4 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 68,6 tis., 2022 98,0 tis., 2023 205,4 tis., 2024 520,1 tis., 2025 721,7 tis.202168,6 tis.202298,0 tis.2023205,4 tis.2024520,1 tis.2025721,7 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 1,4 tis., 2023 308, 2024 3,8 tis., 2025 17,0 tis.2021020221,4 tis.202330820243,8 tis.202517,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 721,4 tis. € 6,0 tis. €
2024 520,1 tis. € 9,6 tis. €
2023 205,4 tis. € 728 €
2022 56,8 tis. € 8,7 tis. €
2021 62,6 tis. € -9,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok1 €
  • Dlhodobý hmotný majetok81,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky118,3 tis. €
  • Finančné účty48,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,0 tis. €
  • Fondy zo zisku600 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov16,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,0 tis. €
  • Rezervy3,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky33,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky182,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PANDA INN s.r.o. v konkurze?

PANDA INN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PANDA INN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PANDA INN s.r.o. tržby 721,4 tis. €.

Je firma PANDA INN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PANDA INN s.r.o. dosiahla zisk 6,0 tis. €.

Je PANDA INN s.r.o. platiteľom DPH?

PANDA INN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PANDA INN s.r.o. sídli?

PANDA INN s.r.o. má sídlo na adrese Priemyselná 9, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026