Your Safety, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47027258
DIČ: 2023739729
IČ DPH: SK2023739729
A. Hlinku 2556/27, Zvolen

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: A. Hlinku 2556/27, Zvolen Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Bezpečnostné a pátracie služby 80.10
Dátum vzniku: 27. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 25. 7. 2024
Spisová značka: Sro/23783/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Technik požiarnej ochrany …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Michal Kuvik od 27. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Katarína Kuviková od 28. 7. 2014
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Your Safety, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 20 % na 31,2 tis. € a tržby jej narástli o 119 % na 231,7 tis. €.

231,7 tis. €
Tržby
31,2 tis. €
Zisk
231,8 tis. €
Celkové výnosy
80,7 tis. €
Aktíva
42,1 tis. €
Vlastné imanie
48 %
Celková zadlženosť
26,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,0 tis., 2022 15,3 tis., 2023 23,2 tis., 2024 25,9 tis., 2025 31,2 tis.20216,0 tis.202215,3 tis.202323,2 tis.202425,9 tis.202531,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 25,9 tis., 2022 36,9 tis., 2023 46,9 tis., 2024 105,6 tis., 2025 231,7 tis.202125,9 tis.202236,9 tis.202346,9 tis.2024105,6 tis.2025231,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 231,7 tis. € 31,2 tis. €
2024 105,6 tis. € 25,9 tis. €
2023 46,9 tis. € 23,2 tis. €
2022 36,9 tis. € 15,3 tis. €
2021 25,9 tis. € 6,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok523 €
  • Krátkodobé pohľadávky37,5 tis. €
  • Finančné účty42,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie181 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku296 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov5,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie31,2 tis. €
  • Rezervy1,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky534 €
  • Krátkodobé záväzky36,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Your Safety, s.r.o. v konkurze?

Your Safety, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Your Safety, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Your Safety, s.r.o. tržby 231,7 tis. €.

Je firma Your Safety, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Your Safety, s.r.o. dosiahla zisk 31,2 tis. €.

Je Your Safety, s.r.o. platiteľom DPH?

Your Safety, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Your Safety, s.r.o. sídli?

Your Safety, s.r.o. má sídlo na adrese A. Hlinku 2556/27, Zvolen, 960 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026