Inniti s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47025361
DIČ: 2023695003
IČ DPH: SK2023695003
Exnárova 17, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Exnárova 17, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 9. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2013
Spisová značka: Sro/31649/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ladislav Halgaš od 4. 4. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Inniti s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 12 % na 53,9 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 146,9 tis. €.

146,9 tis. €
Tržby
53,9 tis. €
Zisk
189,5 tis. €
Aktíva
169,4 tis. €
Vlastné imanie
11 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 21,2 tis., 2022 23,9 tis., 2023 43,4 tis., 2024 61,0 tis., 2025 53,9 tis.202121,2 tis.202223,9 tis.202343,4 tis.202461,0 tis.202553,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 49,0 tis., 2022 53,9 tis., 2023 89,1 tis., 2024 146,1 tis., 2025 146,9 tis.202149,0 tis.202253,9 tis.202389,1 tis.2024146,1 tis.2025146,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 146,9 tis. € 53,9 tis. €
2024 146,1 tis. € 61,0 tis. €
2023 89,1 tis. € 43,4 tis. €
2022 53,9 tis. € 23,9 tis. €
2021 49,0 tis. € 21,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie169,4 tis. €
  • Záväzky20,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Inniti s.r.o. v konkurze?

Inniti s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Inniti s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Inniti s.r.o. tržby 146,9 tis. €.

Je firma Inniti s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Inniti s.r.o. dosiahla zisk 53,9 tis. €.

Je Inniti s.r.o. platiteľom DPH?

Inniti s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Inniti s.r.o. sídli?

Inniti s.r.o. má sídlo na adrese Exnárova 17, Košice, 040 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026