ARIAN SERVIS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47022817
DIČ: 2023696972
IČ DPH: SK2023696972
Jánošíková 264, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jánošíková 264, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 7. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2013
Spisová značka: Sro/58353/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Vladimír Majcin od 7. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ARIAN SERVIS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila stratu o 330 % na 226,1 tis. € a tržby jej klesli o 43 % na 525,7 tis. €.

525,7 tis. €
Tržby
226,1 tis. €
Strata
527,8 tis. €
Celkové výnosy
559,9 tis. €
Aktíva
194,8 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
−11,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −48,9 tis., 2022 19,9 tis., 2023 90,8 tis., 2024 −52,6 tis., 2025 −226,1 tis.2021−48,9 tis.202219,9 tis.202390,8 tis.2024−52,6 tis.2025−226,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 498,7 tis., 2022 978,1 tis., 2023 976,3 tis., 2024 917,9 tis., 2025 525,7 tis.2021498,7 tis.2022978,1 tis.2023976,3 tis.2024917,9 tis.2025525,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 525,7 tis. € -226,1 tis. €
2024 917,9 tis. € -52,6 tis. €
2023 976,3 tis. € 90,8 tis. €
2022 978,1 tis. € 19,9 tis. €
2021 498,7 tis. € -48,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok56,9 tis. €
  • Zásoby4,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky238,2 tis. €
  • Finančné účty260,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie461 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy186,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov229,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-226,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky53,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky126,1 tis. €
  • Bankové úvery185,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ARIAN SERVIS, s.r.o. v konkurze?

ARIAN SERVIS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ARIAN SERVIS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ARIAN SERVIS, s.r.o. tržby 525,7 tis. €.

Je firma ARIAN SERVIS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ARIAN SERVIS, s.r.o. vykázala stratu 226,1 tis. €.

Je ARIAN SERVIS, s.r.o. platiteľom DPH?

ARIAN SERVIS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ARIAN SERVIS, s.r.o. sídli?

ARIAN SERVIS, s.r.o. má sídlo na adrese Jánošíková 264, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026