Natur Pharma, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47014881
DIČ: 2023700932
IČ DPH: SK2023700932
1. mája 2049/1, Snina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1. mája 2049/1, Snina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 15. 2. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 12. 2013
Spisová značka: Sro/27464/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Kamila Mergová od 15. 2. 2013
    konateľspoločník
  • Mgr. MVDr. Martina Nebesníková od 15. 2. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Natur Pharma, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 22 % na 20,5 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 894,2 tis. €.

894,2 tis. €
Tržby
20,5 tis. €
Zisk
894,2 tis. €
Celkové výnosy
184,9 tis. €
Aktíva
88,9 tis. €
Vlastné imanie
52 %
Celková zadlženosť
13,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 24,7 tis., 2022 29,4 tis., 2023 16,6 tis., 2024 16,9 tis., 2025 20,5 tis.202124,7 tis.202229,4 tis.202316,6 tis.202416,9 tis.202520,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 634,6 tis., 2022 657,2 tis., 2023 683,0 tis., 2024 815,6 tis., 2025 894,2 tis.2021634,6 tis.2022657,2 tis.2023683,0 tis.2024815,6 tis.2025894,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 894,2 tis. € 20,5 tis. €
2024 815,6 tis. € 16,9 tis. €
2023 683,0 tis. € 16,6 tis. €
2022 657,2 tis. € 29,4 tis. €
2021 634,6 tis. € 24,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok42,0 tis. €
  • Zásoby53,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky56,8 tis. €
  • Finančné účty32,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov62,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie20,5 tis. €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky922 €
  • Krátkodobé záväzky91,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Natur Pharma, s.r.o. v konkurze?

Natur Pharma, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Natur Pharma, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Natur Pharma, s.r.o. tržby 894,2 tis. €.

Je firma Natur Pharma, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Natur Pharma, s.r.o. dosiahla zisk 20,5 tis. €.

Je Natur Pharma, s.r.o. platiteľom DPH?

Natur Pharma, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Natur Pharma, s.r.o. sídli?

Natur Pharma, s.r.o. má sídlo na adrese 1. mája 2049/1, Snina, 069 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026