KAMEX - M, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47014229
DIČ: 2023716893
Kobyly 184, Kobyly

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kobyly 184, Kobyly Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 8. 3. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27592/P
Predmet podnikania (výber): Kamenárstvo; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Vincent Majirský od 8. 3. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMEX - M, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 63 % na 2,6 tis. € a tržby jej klesli o 2 % na 40,4 tis. €.

40,4 tis. €
Tržby
2,6 tis. €
Zisk
79,6 tis. €
Aktíva
77,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 1,8 tis., 2023 5,5 tis., 2024 7,2 tis., 2025 2,6 tis.20213,1 tis.20221,8 tis.20235,5 tis.20247,2 tis.20252,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 36,2 tis., 2022 39,7 tis., 2023 47,3 tis., 2024 41,4 tis., 2025 40,4 tis.202136,2 tis.202239,7 tis.202347,3 tis.202441,4 tis.202540,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 40,4 tis. € 2,6 tis. €
2024 41,4 tis. € 7,2 tis. €
2023 47,3 tis. € 5,5 tis. €
2022 39,7 tis. € 1,8 tis. €
2021 36,2 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie77,4 tis. €
  • Záväzky2,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMEX - M, s.r.o. v konkurze?

KAMEX - M, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMEX - M, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMEX - M, s.r.o. tržby 40,4 tis. €.

Je firma KAMEX - M, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMEX - M, s.r.o. dosiahla zisk 2,6 tis. €.

Kde firma KAMEX - M, s.r.o. sídli?

KAMEX - M, s.r.o. má sídlo na adrese Kobyly 184, Kobyly, 086 22.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026