JAN-PALTRANS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47006480
DIČ: 2023699535
IČ DPH: SK2023699535
Sládkovičova 1866, Žiar nad Hronom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sládkovičova 1866, Žiar nad Hronom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 16. 2. 2013
Základné imanie: 19,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 9. 5. 2013
Spisová značka: Sro/23721/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Výkon povolania prevádzkovateľa osobnej cestnej dopravy s celkovým počtom : 3 (tri) autobusy na neobmedzený počet pre…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Pavol Majerčík od 12. 1. 2023
    konateľspoločník
  • Ján Slašťan od 19. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JAN-PALTRANS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 101 % na 14,2 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 309,8 tis. €.

309,8 tis. €
Tržby
14,2 tis. €
Zisk
328,2 tis. €
Celkové výnosy
228,6 tis. €
Aktíva
129,0 tis. €
Vlastné imanie
44 %
Celková zadlženosť
34,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 31,8 tis., 2022 45,2 tis., 2023 39,5 tis., 2024 7,1 tis., 2025 14,2 tis.202131,8 tis.202245,2 tis.202339,5 tis.20247,1 tis.202514,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 92,4 tis., 2022 191,4 tis., 2023 304,7 tis., 2024 324,8 tis., 2025 309,8 tis.202192,4 tis.2022191,4 tis.2023304,7 tis.2024324,8 tis.2025309,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 309,8 tis. € 14,2 tis. €
2024 324,8 tis. € 7,1 tis. €
2023 304,7 tis. € 39,5 tis. €
2022 191,4 tis. € 45,2 tis. €
2021 92,4 tis. € 31,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok91,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky103,9 tis. €
  • Finančné účty33,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie19,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov93,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,2 tis. €
  • Rezervy2,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky600 €
  • Krátkodobé záväzky64,9 tis. €
  • Bankové úvery26,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JAN-PALTRANS, s.r.o. v konkurze?

JAN-PALTRANS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JAN-PALTRANS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JAN-PALTRANS, s.r.o. tržby 309,8 tis. €.

Je firma JAN-PALTRANS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JAN-PALTRANS, s.r.o. dosiahla zisk 14,2 tis. €.

Je JAN-PALTRANS, s.r.o. platiteľom DPH?

JAN-PALTRANS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JAN-PALTRANS, s.r.o. sídli?

JAN-PALTRANS, s.r.o. má sídlo na adrese Sládkovičova 1866, Žiar nad Hronom, 965 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026