MP Production s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 47003847
DIČ: 2023693760
J. Murgaša 1321/13, Michalovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Murgaša 1321/13, Michalovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 31. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/31579/V
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marián Pavlov od 31. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť MP Production s.r.o. v roku 2023 zvýšila zisk o 18 % na 7,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 41,0 tis. €.

41,0 tis. €
Tržby
7,3 tis. €
Zisk
24,6 tis. €
Aktíva
23,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 1,6 tis., 2020 2,7 tis., 2021 4,0 tis., 2022 6,2 tis., 2023 7,3 tis.20191,6 tis.20202,7 tis.20214,0 tis.20226,2 tis.20237,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 29,8 tis., 2020 20,6 tis., 2021 25,7 tis., 2022 37,3 tis., 2023 41,0 tis.201929,8 tis.202020,6 tis.202125,7 tis.202237,3 tis.202341,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 41,0 tis. € 7,3 tis. €
2022 37,3 tis. € 6,2 tis. €
2021 25,7 tis. € 4,0 tis. €
2020 20,6 tis. € 2,7 tis. €
2019 29,8 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie23,2 tis. €
  • Záväzky1,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MP Production s.r.o. v konkurze?

MP Production s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MP Production s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala MP Production s.r.o. tržby 41,0 tis. €.

Je firma MP Production s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 MP Production s.r.o. dosiahla zisk 7,3 tis. €.

Kde firma MP Production s.r.o. sídli?

MP Production s.r.o. má sídlo na adrese J. Murgaša 1321/13, Michalovce, 071 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026