AV - ENERGY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46997954
DIČ: 2023722943
IČ DPH: SK2023722943
Na kope 25, Košice - mestská časť Myslava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na kope 25, Košice - mestská časť Myslava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba základných farmaceutických výrobkov a farmaceutických prípravkov 21.00
Dátum vzniku: 23. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2013
Spisová značka: Sro/31520/V
Predmet podnikania (výber): poľnohospodárska a lesnícka činnosť; poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Matúš Adamčík od 23. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AV - ENERGY s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 20,5 tis. € a tržby jej narástli o 158 % na 89,5 tis. €.

89,5 tis. €
Tržby
20,5 tis. €
Zisk
98,7 tis. €
Aktíva
44,4 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,7 tis., 2022 15,7 tis., 2023 −839, 2024 −10,2 tis., 2025 20,5 tis.202114,7 tis.202215,7 tis.2023−8392024−10,2 tis.202520,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 98,2 tis., 2022 83,0 tis., 2023 53,3 tis., 2024 34,7 tis., 2025 89,5 tis.202198,2 tis.202283,0 tis.202353,3 tis.202434,7 tis.202589,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,5 tis. € 20,5 tis. €
2024 34,7 tis. € -10,2 tis. €
2023 53,3 tis. € -839 €
2022 83,0 tis. € 15,7 tis. €
2021 98,2 tis. € 14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie44,4 tis. €
  • Záväzky54,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AV - ENERGY s.r.o. v konkurze?

AV - ENERGY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AV - ENERGY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AV - ENERGY s.r.o. tržby 89,5 tis. €.

Je firma AV - ENERGY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AV - ENERGY s.r.o. dosiahla zisk 20,5 tis. €.

Je AV - ENERGY s.r.o. platiteľom DPH?

AV - ENERGY s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AV - ENERGY s.r.o. sídli?

AV - ENERGY s.r.o. má sídlo na adrese Na kope 25, Košice - mestská časť Myslava, 040 16.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026