HARIX PRODUCTION, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46992014
DIČ: 2023703825
Podhoranská 543/2, Liptovský Mikuláš - Stošice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Podhoranská 543/2, Liptovský Mikuláš - Stošice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 31. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/58316/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Harich od 1. 11. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HARIX PRODUCTION, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 15,6 tis. €.

15,6 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
18,9 tis. €
Aktíva
18,6 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 662, 2022 2,6 tis., 2023 3,0 tis., 2024 −1,1 tis., 2025 2,4 tis.202166220222,6 tis.20233,0 tis.2024−1,1 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,0 tis., 2022 12,5 tis., 2023 10,6 tis., 2024 14,8 tis., 2025 15,6 tis.20217,0 tis.202212,5 tis.202310,6 tis.202414,8 tis.202515,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,6 tis. € 2,4 tis. €
2024 14,8 tis. € -1,1 tis. €
2023 10,6 tis. € 3,0 tis. €
2022 12,5 tis. € 2,6 tis. €
2021 7,0 tis. € 662 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie18,6 tis. €
  • Záväzky352 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HARIX PRODUCTION, s. r. o. v konkurze?

HARIX PRODUCTION, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HARIX PRODUCTION, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HARIX PRODUCTION, s. r. o. tržby 15,6 tis. €.

Je firma HARIX PRODUCTION, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HARIX PRODUCTION, s. r. o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Kde firma HARIX PRODUCTION, s. r. o. sídli?

HARIX PRODUCTION, s. r. o. má sídlo na adrese Podhoranská 543/2, Liptovský Mikuláš - Stošice, 031 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026