B-PALUCH, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46969292
DIČ: 2023685323
Ochodnica 808, Ochodnica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ochodnica 808, Ochodnica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 22. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/58242/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; Prípravné práce k realizácii stavby; Dokončovacie stavebné práce pre realizácii exteriérov a interiérov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Branislav Paluch od 22. 1. 2013
    konateľspoločník
  • Štefan Paluch od 22. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť B-PALUCH, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 77 % na 2,7 tis. € a tržby jej klesli o 88 % na 3,6 tis. €.

3,6 tis. €
Tržby
2,7 tis. €
Zisk
16,7 tis. €
Aktíva
15,3 tis. €
Vlastné imanie
8 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 2,2 tis., 2023 3,2 tis., 2024 1,5 tis., 2025 2,7 tis.20212,1 tis.20222,2 tis.20233,2 tis.20241,5 tis.20252,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 35,7 tis., 2022 23,1 tis., 2023 62,2 tis., 2024 30,4 tis., 2025 3,6 tis.202135,7 tis.202223,1 tis.202362,2 tis.202430,4 tis.20253,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,6 tis. € 2,7 tis. €
2024 30,4 tis. € 1,5 tis. €
2023 62,2 tis. € 3,2 tis. €
2022 23,1 tis. € 2,2 tis. €
2021 35,7 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie15,3 tis. €
  • Záväzky1,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma B-PALUCH, s.r.o. v konkurze?

B-PALUCH, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma B-PALUCH, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala B-PALUCH, s.r.o. tržby 3,6 tis. €.

Je firma B-PALUCH, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 B-PALUCH, s.r.o. dosiahla zisk 2,7 tis. €.

Kde firma B-PALUCH, s.r.o. sídli?

B-PALUCH, s.r.o. má sídlo na adrese Ochodnica 808, Ochodnica, 023 35.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026