ESS Slovakia, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46968369
DIČ: 2023668724
IČ DPH: SK2023668724
J. Kollára 345/16, Nové Mesto nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: J. Kollára 345/16, Nové Mesto nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba elektrických zariadení 27.90
Dátum vzniku: 29. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2014
Spisová značka: Sro/27473/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ján Čičala od 29. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Ing. Karol Kimle od 29. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ESS Slovakia, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 347 € a tržby jej klesli o 39 % na 301,1 tis. €.

301,1 tis. €
Tržby
347 €
Zisk
314,7 tis. €
Celkové výnosy
217,3 tis. €
Aktíva
151,5 tis. €
Vlastné imanie
30 %
Celková zadlženosť
42,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 59, 2022 7,1 tis., 2023 19,9 tis., 2024 13,5 tis., 2025 34720215920227,1 tis.202319,9 tis.202413,5 tis.2025347
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 301,7 tis., 2022 347,7 tis., 2023 492,3 tis., 2024 491,4 tis., 2025 301,1 tis.2021301,7 tis.2022347,7 tis.2023492,3 tis.2024491,4 tis.2025301,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 301,1 tis. € 347 €
2024 491,4 tis. € 13,5 tis. €
2023 492,3 tis. € 19,9 tis. €
2022 347,7 tis. € 7,1 tis. €
2021 301,7 tis. € 59 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok102,9 tis. €
  • Zásoby26,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,5 tis. €
  • Finančné účty55,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov145,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie347 €
  • Rezervy3,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky40,9 tis. €
  • Bankové úvery19,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie79 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ESS Slovakia, s. r. o. v konkurze?

ESS Slovakia, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ESS Slovakia, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ESS Slovakia, s. r. o. tržby 301,1 tis. €.

Je firma ESS Slovakia, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ESS Slovakia, s. r. o. dosiahla zisk 347 €.

Je ESS Slovakia, s. r. o. platiteľom DPH?

ESS Slovakia, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ESS Slovakia, s. r. o. sídli?

ESS Slovakia, s. r. o. má sídlo na adrese J. Kollára 345/16, Nové Mesto nad Váhom, 915 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026