INOMA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46964614
DIČ: 2023676479
IČ DPH: SK2023676479
Kacvinského 1238/14, Bardejov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kacvinského 1238/14, Bardejov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Sprostredkovanie práce 78.10
Dátum vzniku: 4. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 17. 4. 2015
Spisová značka: Sro/27191/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby; Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • František Kundra od 23. 3. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť INOMA, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 961 € a tržby jej narástli o 18 % na 67,3 tis. €.

67,3 tis. €
Tržby
961 €
Strata
157,4 tis. €
Aktíva
148,8 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,0 tis., 2022 4,5 tis., 2023 −206, 2024 3,2 tis., 2025 −96120214,0 tis.20224,5 tis.2023−20620243,2 tis.2025−961
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,5 tis., 2022 65,4 tis., 2023 35,6 tis., 2024 56,8 tis., 2025 67,3 tis.202142,5 tis.202265,4 tis.202335,6 tis.202456,8 tis.202567,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 67,3 tis. € -961 €
2024 56,8 tis. € 3,2 tis. €
2023 35,6 tis. € -206 €
2022 65,4 tis. € 4,5 tis. €
2021 42,5 tis. € 4,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie148,8 tis. €
  • Záväzky8,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma INOMA, s. r. o. v konkurze?

INOMA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma INOMA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala INOMA, s. r. o. tržby 67,3 tis. €.

Je firma INOMA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 INOMA, s. r. o. vykázala stratu 961 €.

Je INOMA, s. r. o. platiteľom DPH?

INOMA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma INOMA, s. r. o. sídli?

INOMA, s. r. o. má sídlo na adrese Kacvinského 1238/14, Bardejov, 085 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026