MADU SK s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46959025
DIČ: 2023695685
Sídlisko 1. mája 72/1, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sídlisko 1. mája 72/1, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.32
Dátum vzniku: 22. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27321/P
Predmet podnikania (výber): Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva; Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produkt…; Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Duda od 22. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MADU SK s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 91 % na 2,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 41,0 tis. €.

41,0 tis. €
Tržby
2,4 tis. €
Zisk
34,5 tis. €
Aktíva
17,7 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 251, 2022 288, 2023 300, 2024 1,3 tis., 2025 2,4 tis.20212512022288202330020241,3 tis.20252,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 17,6 tis., 2022 18,4 tis., 2023 45,9 tis., 2024 39,7 tis., 2025 41,0 tis.202117,6 tis.202218,4 tis.202345,9 tis.202439,7 tis.202541,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 41,0 tis. € 2,4 tis. €
2024 39,7 tis. € 1,3 tis. €
2023 45,9 tis. € 300 €
2022 18,4 tis. € 288 €
2021 17,6 tis. € 251 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie17,7 tis. €
  • Záväzky16,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MADU SK s.r.o. v konkurze?

MADU SK s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MADU SK s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MADU SK s.r.o. tržby 41,0 tis. €.

Je firma MADU SK s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MADU SK s.r.o. dosiahla zisk 2,4 tis. €.

Kde firma MADU SK s.r.o. sídli?

MADU SK s.r.o. má sídlo na adrese Sídlisko 1. mája 72/1, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026