TFA SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46954325
DIČ: 2023666997
Bernolákova 576/1, Vráble

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bernolákova 576/1, Vráble Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 29. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/33386/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jozef Harangozó od 29. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Zuzana Harangozóová od 29. 12. 2012
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TFA SK, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 2,1 tis. € a tržby jej klesli o 37 % na 5,5 tis. €.

5,5 tis. €
Tržby
2,1 tis. €
Strata
162,4 tis. €
Aktíva
161,6 tis. €
Vlastné imanie
0 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 3,1 tis., 2022 32,3 tis., 2023 4,4 tis., 2024 4,3 tis., 2025 −2,1 tis.20213,1 tis.202232,3 tis.20234,4 tis.20244,3 tis.2025−2,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 4,6 tis., 2022 43,0 tis., 2023 10,0 tis., 2024 8,8 tis., 2025 5,5 tis.20214,6 tis.202243,0 tis.202310,0 tis.20248,8 tis.20255,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,5 tis. € -2,1 tis. €
2024 8,8 tis. € 4,3 tis. €
2023 10,0 tis. € 4,4 tis. €
2022 43,0 tis. € 32,3 tis. €
2021 4,6 tis. € 3,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie161,6 tis. €
  • Záväzky781 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TFA SK, s.r.o. v konkurze?

TFA SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TFA SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TFA SK, s.r.o. tržby 5,5 tis. €.

Je firma TFA SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TFA SK, s.r.o. vykázala stratu 2,1 tis. €.

Kde firma TFA SK, s.r.o. sídli?

TFA SK, s.r.o. má sídlo na adrese Bernolákova 576/1, Vráble, 952 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026