F A U, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46950974
DIČ: 2023665061
IČ DPH: SK2023665061
Horná 1632, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 1632, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 28. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2014
Spisová značka: Sro/58079/L
Predmet podnikania (výber): Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; vedenie účtovníctva; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Radka Macášková od 28. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Lenka Bučková od 29. 1. 2022
    prokuristaspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť F A U, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 16,4 tis. € a tržby jej narástli o 3 % na 430,6 tis. €.

430,6 tis. €
Tržby
16,4 tis. €
Zisk
438,3 tis. €
Celkové výnosy
427,9 tis. €
Aktíva
145,3 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
57,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,4 tis., 2022 17,2 tis., 2023 18,2 tis., 2024 20,7 tis., 2025 16,4 tis.20216,4 tis.202217,2 tis.202318,2 tis.202420,7 tis.202516,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 324,6 tis., 2022 325,6 tis., 2023 367,0 tis., 2024 419,7 tis., 2025 430,6 tis.2021324,6 tis.2022325,6 tis.2023367,0 tis.2024419,7 tis.2025430,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 430,6 tis. € 16,4 tis. €
2024 419,7 tis. € 20,7 tis. €
2023 367,0 tis. € 18,2 tis. €
2022 325,6 tis. € 17,2 tis. €
2021 324,6 tis. € 6,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok123,3 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok700 €
  • Zásoby402 €
  • Krátkodobé pohľadávky202,0 tis. €
  • Finančné účty101,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku633 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov123,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie16,4 tis. €
  • Rezervy14,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky30 €
  • Krátkodobé záväzky113,6 tis. €
  • Bankové úvery154,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma F A U, s.r.o. v konkurze?

F A U, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma F A U, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala F A U, s.r.o. tržby 430,6 tis. €.

Je firma F A U, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 F A U, s.r.o. dosiahla zisk 16,4 tis. €.

Je F A U, s.r.o. platiteľom DPH?

F A U, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma F A U, s.r.o. sídli?

F A U, s.r.o. má sídlo na adrese Horná 1632, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026