KOVÁČ SK, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46935584
DIČ: 2023694882
IČ DPH: SK2023694882
Babkov 5, Lietavská Svinná-Babkov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Babkov 5, Lietavská Svinná-Babkov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 19. 1. 2013
Základné imanie: 24,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2013
Spisová značka: Sro/58226/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Kováč od 19. 1. 2013
    konateľspoločník
  • Martina Kováčová od 19. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KOVÁČ SK, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 25,2 tis. € a tržby jej klesli o 19 % na 614,1 tis. €.

614,1 tis. €
Tržby
25,2 tis. €
Strata
630,6 tis. €
Celkové výnosy
431,1 tis. €
Aktíva
228,3 tis. €
Vlastné imanie
47 %
Celková zadlženosť
37,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −20,8 tis., 2022 63,7 tis., 2023 32,6 tis., 2024 22,3 tis., 2025 −25,2 tis.2021−20,8 tis.202263,7 tis.202332,6 tis.202422,3 tis.2025−25,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 669,8 tis., 2022 588,3 tis., 2023 727,8 tis., 2024 753,5 tis., 2025 614,1 tis.2021669,8 tis.2022588,3 tis.2023727,8 tis.2024753,5 tis.2025614,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 614,1 tis. € -25,2 tis. €
2024 753,5 tis. € 22,3 tis. €
2023 727,8 tis. € 32,6 tis. €
2022 588,3 tis. € 63,7 tis. €
2021 669,8 tis. € -20,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok86,9 tis. €
  • Zásoby5,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky316,9 tis. €
  • Finančné účty20,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie24,0 tis. €
  • Kapitálové fondy145,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov82,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-25,2 tis. €
  • Rezervy7,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky40,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky104,8 tis. €
  • Bankové úvery49,3 tis. €
  • Časové rozlíšenie813 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KOVÁČ SK, s. r. o. v konkurze?

KOVÁČ SK, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KOVÁČ SK, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KOVÁČ SK, s. r. o. tržby 614,1 tis. €.

Je firma KOVÁČ SK, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KOVÁČ SK, s. r. o. vykázala stratu 25,2 tis. €.

Je KOVÁČ SK, s. r. o. platiteľom DPH?

KOVÁČ SK, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KOVÁČ SK, s. r. o. sídli?

KOVÁČ SK, s. r. o. má sídlo na adrese Babkov 5, Lietavská Svinná-Babkov, 013 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026