Simply Ad s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46934499
DIČ: 2023652081
IČ DPH: SK2023652081
Budovateľská 38, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 38, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 11. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 13. 2. 2013
Spisová značka: Sro/27074/P
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Ľubomír Ortuta od 11. 12. 2012
    konateľspoločník
  • Mgr. Miloš Ortuta od 20. 9. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Simply Ad s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 8,0 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 97,3 tis. €.

97,3 tis. €
Tržby
8,0 tis. €
Zisk
49,5 tis. €
Aktíva
33,0 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,9 tis., 2022 11,8 tis., 2023 7,4 tis., 2024 −803, 2025 8,0 tis.20214,9 tis.202211,8 tis.20237,4 tis.2024−80320258,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 60,7 tis., 2022 50,7 tis., 2023 45,9 tis., 2024 63,9 tis., 2025 97,3 tis.202160,7 tis.202250,7 tis.202345,9 tis.202463,9 tis.202597,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 97,3 tis. € 8,0 tis. €
2024 63,9 tis. € -803 €
2023 45,9 tis. € 7,4 tis. €
2022 50,7 tis. € 11,8 tis. €
2021 60,7 tis. € 4,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie33,0 tis. €
  • Záväzky16,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Simply Ad s.r.o. v konkurze?

Simply Ad s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Simply Ad s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Simply Ad s.r.o. tržby 97,3 tis. €.

Je firma Simply Ad s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Simply Ad s.r.o. dosiahla zisk 8,0 tis. €.

Je Simply Ad s.r.o. platiteľom DPH?

Simply Ad s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Simply Ad s.r.o. sídli?

Simply Ad s.r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 38, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026