JEMEL, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46932542
DIČ: 2023658307
IČ DPH: SK2023658307
Opatovská 206/9, Hontianske Moravce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Opatovská 206/9, Hontianske Moravce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 13. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 9. 2013
Spisová značka: Sro/23414/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Eva Melicherčíková od 13. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JEMEL, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 18,5 tis. € a tržby jej klesli o 44 % na 77,0 tis. €.

77,0 tis. €
Tržby
18,5 tis. €
Strata
150,2 tis. €
Aktíva
31,2 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,3 tis., 2022 −46,5 tis., 2023 −31,3 tis., 2024 7,1 tis., 2025 −18,5 tis.202118,3 tis.2022−46,5 tis.2023−31,3 tis.20247,1 tis.2025−18,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 136,2 tis., 2022 26,7 tis., 2023 60,7 tis., 2024 136,9 tis., 2025 77,0 tis.2021136,2 tis.202226,7 tis.202360,7 tis.2024136,9 tis.202577,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,0 tis. € -18,5 tis. €
2024 136,9 tis. € 7,1 tis. €
2023 60,7 tis. € -31,3 tis. €
2022 26,7 tis. € -46,5 tis. €
2021 136,2 tis. € 18,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie31,2 tis. €
  • Záväzky119,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JEMEL, s.r.o. v konkurze?

JEMEL, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma JEMEL, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JEMEL, s.r.o. tržby 77,0 tis. €.

Je firma JEMEL, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JEMEL, s.r.o. vykázala stratu 18,5 tis. €.

Je JEMEL, s.r.o. platiteľom DPH?

JEMEL, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JEMEL, s.r.o. sídli?

JEMEL, s.r.o. má sídlo na adrese Opatovská 206/9, Hontianske Moravce, 962 71.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026