Atmond, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46931520
DIČ: 2023674840
IČ DPH: SK2023674840
Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.99
Dátum vzniku: 19. 12. 2012
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2013
Spisová značka: Sro/86135/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Dennis Fino od 1. 4. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Simona Babiarová od 15. 7. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť Atmond, s. r. o. v roku 2024 sa prepadla zo zisku do straty 13,9 tis. € a tržby jej klesli o 84 % na 9,6 tis. €.

9,6 tis. €
Tržby
13,9 tis. €
Strata
63,8 tis. €
Aktíva
41,4 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 634, 2021 646, 2022 12,7 tis., 2023 9,0 tis., 2024 −13,9 tis.20206342021646202212,7 tis.20239,0 tis.2024−13,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 44,9 tis., 2021 37,6 tis., 2022 47,4 tis., 2023 58,4 tis., 2024 9,6 tis.202044,9 tis.202137,6 tis.202247,4 tis.202358,4 tis.20249,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 9,6 tis. € -13,9 tis. €
2023 58,4 tis. € 9,0 tis. €
2022 47,4 tis. € 12,7 tis. €
2021 37,6 tis. € 646 €
2020 44,9 tis. € 634 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie41,4 tis. €
  • Záväzky22,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Atmond, s. r. o. v konkurze?

Atmond, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Atmond, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala Atmond, s. r. o. tržby 9,6 tis. €.

Je firma Atmond, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 Atmond, s. r. o. vykázala stratu 13,9 tis. €.

Je Atmond, s. r. o. platiteľom DPH?

Atmond, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Atmond, s. r. o. sídli?

Atmond, s. r. o. má sídlo na adrese Lermontovova 3, Bratislava - mestská časť Staré mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026