Mramor SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46927930
DIČ: 2023652323
Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.90
Dátum vzniku: 4. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/118632/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zsolt Gyetvai od 3. 5. 2016
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť Mramor SK, s.r.o. v roku 2018 sa dostala zo straty do zisku 37,4 tis. € a tržby jej klesli o 63 % na 4,1 mil. €.

4,1 mil. €
Tržby
37,4 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Aktíva
54,8 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 48,6 tis., 2015 10,4 tis., 2016 3,5 tis., 2017 −510, 2018 37,4 tis.201448,6 tis.201510,4 tis.20163,5 tis.2017−510201837,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 81,9 tis., 2015 42,1 tis., 2016 9,9 mil., 2017 11,0 mil., 2018 4,1 mil.201481,9 tis.201542,1 tis.20169,9 mil.201711,0 mil.20184,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 4,1 mil. € 37,4 tis. €
2017 11,0 mil. € -510 €
2016 9,9 mil. € 3,5 tis. €
2015 42,1 tis. € 10,4 tis. €
2014 81,9 tis. € 48,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie54,8 tis. €
  • Záväzky1,3 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mramor SK, s.r.o. v konkurze?

Mramor SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mramor SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala Mramor SK, s.r.o. tržby 4,1 mil. €.

Je firma Mramor SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 Mramor SK, s.r.o. dosiahla zisk 37,4 tis. €.

Kde firma Mramor SK, s.r.o. sídli?

Mramor SK, s.r.o. má sídlo na adrese Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026