PÁLMA - VARGA, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46925392
DIČ: 2023650486
IČ DPH: SK2023650486
Ružová ulica 1732/49, Topoľníky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ružová ulica 1732/49, Topoľníky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 30. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 4. 2014
Spisová značka: Sro/30570/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zoltán Pápai od 20. 1. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PÁLMA - VARGA, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 8 % na 57,7 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
57,7 tis. €
Zisk
1,2 mil. €
Celkové výnosy
591,0 tis. €
Aktíva
10,6 tis. €
Vlastné imanie
98 %
Celková zadlženosť
22,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −54,5 tis., 2022 28,8 tis., 2023 58,2 tis., 2024 53,2 tis., 2025 57,7 tis.2021−54,5 tis.202228,8 tis.202358,2 tis.202453,2 tis.202557,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,9 tis., 2022 312,5 tis., 2023 513,2 tis., 2024 773,7 tis., 2025 1,1 mil.2021157,9 tis.2022312,5 tis.2023513,2 tis.2024773,7 tis.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 57,7 tis. €
2024 773,7 tis. € 53,2 tis. €
2023 513,2 tis. € 58,2 tis. €
2022 312,5 tis. € 28,8 tis. €
2021 157,9 tis. € -54,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok406,1 tis. €
  • Zásoby14,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky161,0 tis. €
  • Finančné účty9,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-52,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie57,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky189,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky390,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PÁLMA - VARGA, s.r.o. v konkurze?

PÁLMA - VARGA, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PÁLMA - VARGA, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PÁLMA - VARGA, s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PÁLMA - VARGA, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PÁLMA - VARGA, s.r.o. dosiahla zisk 57,7 tis. €.

Je PÁLMA - VARGA, s.r.o. platiteľom DPH?

PÁLMA - VARGA, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PÁLMA - VARGA, s.r.o. sídli?

PÁLMA - VARGA, s.r.o. má sídlo na adrese Ružová ulica 1732/49, Topoľníky, 930 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026