ZAM Services, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46924019
DIČ: 2023664533
Šafárikovo nám. 7, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šafárikovo nám. 7, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 5. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/85818/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; vedenie účtovníctva …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Zuzana Lukáčová od 5. 12. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ZAM Services, s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 55 % na 22,1 tis. € a tržby jej klesli o 53 % na 46,6 tis. €.

46,6 tis. €
Tržby
22,1 tis. €
Zisk
115,0 tis. €
Aktíva
29,2 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 36,1 tis., 2023 58,7 tis., 2024 49,2 tis., 2025 22,1 tis.202116,3 tis.202236,1 tis.202358,7 tis.202449,2 tis.202522,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 57,1 tis., 2022 63,7 tis., 2023 102,8 tis., 2024 98,2 tis., 2025 46,6 tis.202157,1 tis.202263,7 tis.2023102,8 tis.202498,2 tis.202546,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 46,6 tis. € 22,1 tis. €
2024 98,2 tis. € 49,2 tis. €
2023 102,8 tis. € 58,7 tis. €
2022 63,7 tis. € 36,1 tis. €
2021 57,1 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,2 tis. €
  • Záväzky85,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ZAM Services, s. r. o. v konkurze?

ZAM Services, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ZAM Services, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ZAM Services, s. r. o. tržby 46,6 tis. €.

Je firma ZAM Services, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ZAM Services, s. r. o. dosiahla zisk 22,1 tis. €.

Kde firma ZAM Services, s. r. o. sídli?

ZAM Services, s. r. o. má sídlo na adrese Šafárikovo nám. 7, Bratislava, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026