RESULT FINANCE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46923292
DIČ: 2023664379
Haniska 218, Haniska

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Haniska 218, Haniska Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 7. 12. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/31178/V
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Valéria Badevová od 7. 12. 2012
    konateľspoločník
    Podiel: 100 % Vklad: 5 000 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RESULT FINANCE s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,5 tis. € a tržby jej klesli o 41 % na 6,7 tis. €.

6,7 tis. €
Tržby
1,5 tis. €
Strata
6,7 tis. €
Celkové výnosy
15,5 tis. €
Aktíva
14,9 tis. €
Vlastné imanie
4 %
Celková zadlženosť
−9,5 %
Návratnosť aktív (ROA)
−12,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 14,7 tis., 2022 16,6 tis., 2023 8,8 tis., 2024 5,9 tis., 2025 −1,5 tis.202114,7 tis.202216,6 tis.20238,8 tis.20245,9 tis.2025−1,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 32,8 tis., 2022 30,5 tis., 2023 12,5 tis., 2024 11,3 tis., 2025 6,7 tis.202132,8 tis.202230,5 tis.202312,5 tis.202411,3 tis.20256,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,7 tis. € -1,5 tis. €
2024 11,3 tis. € 5,9 tis. €
2023 12,5 tis. € 8,8 tis. €
2022 30,5 tis. € 16,6 tis. €
2021 32,8 tis. € 14,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Finančné účty15,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku320 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov11,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky612 €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014
Návratnosť vlastného kapitálu (ROE) −9,9 % 11,4 % 19,4 % 45,5 % 57,7 % 4,6 % 4,1 % 31,8 % 11,9 % 16,4 % 19,8 % 23,7 %
Návratnosť aktív (ROA) −9,5 % 11,2 % 18,7 % 41,9 % 50,2 % 4,4 % 4,1 % 29,2 % 10,3 % 15,4 % 18,2 % 21,9 %
Zisková marža −22,2 % — — — — — — — — — — —
Hrubá marža −12,3 % — — — — — — — — — — —
Celková zadlženosť 3,9 % 2,2 % 3,5 % 7,8 % 13,0 % 5,6 % 1,1 % 8,3 % 13,8 % 6,3 % 8,1 % 7,7 %
Daň z príjmov 502 € — — — — — — — — — — —

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Súvaha — aktíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Spolu majetok 15 512 €
014 B. Obežný majetok 15 512 €
021 B.IV. Finančný majetok 15 512 €
022 B.IV.1. Peniaze a účty v bankách 15 512 €
Súvaha — pasíva Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
024 Spolu vlastné imanie a záväzky 15 512 €
025 A. Vlastné imanie 14 900 €
026 A.I. Základné imanie 5 000 €
027 A.I.1. Základné imanie a zmeny základného imania 5 000 €
030 A.III. Fondy zo zisku 320 €
032 A.V. Nerozdelený zisk alebo neuhradená strata minulých rokov 11 061 €
033 A.VI. Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −1 481 €
034 B. Záväzky 612 €
038 B.IV. Krátkodobé záväzky okrem rezerv, úverov a výpomoci súčet 612 €
039 B.IV.1. Krátkodobé záväzky z obchodného styku 110 €
041 3. Daňové záväzky a dotácie 502 €
Výkaz ziskov a strát Úč MUJ · 2025
Riadok 2025
001 Výnosy z hospodárskej činnosti spolu súčet 6 659 €
003 II. Tržby z predaja vlastných výrobkov a služieb 6 659 €
008 Náklady na hospodársku činnosť spolu súčet 7 524 €
010 B. Spotreba materiálu, energie a ostatných neskladovateľných dodávok 236 €
011 C. Služby 7 245 €
013 E. Dane a poplatky 43 €
018 Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti −865 €
019 Pridaná hodnota −822 €
027 Náklady na finančnú činnosť spolu súčet 114 €
033 O. Ostatné náklady na finančnú činnosť 114 €
034 Výsledok hospodárenia z finančnej činnosti −114 €
035 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie pred zdanením −979 €
036 P. Daň z príjmov 502 €
038 Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie po zdanení −1 481 €

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RESULT FINANCE s.r.o. v konkurze?

RESULT FINANCE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RESULT FINANCE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RESULT FINANCE s.r.o. tržby 6,7 tis. €.

Je firma RESULT FINANCE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RESULT FINANCE s.r.o. vykázala stratu 1,5 tis. €.

Kde firma RESULT FINANCE s.r.o. sídli?

RESULT FINANCE s.r.o. má sídlo na adrese Haniska 218, Haniska, 044 57.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 25. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 24. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 25. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026