ALFI, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46922822
DIČ: 2023682144
IČ DPH: SK2023682144
Chlebnice 410, Chlebnice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Chlebnice 410, Chlebnice Zobraziť na mape ↗
Dátum vzniku: 4. 11. 1992
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 3. 2013
Spisová značka: Sro/58211/L
Predmet podnikania (výber): Prenájom hnuteľných vecí; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alfonz Pucoven od 16. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ALFI, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 25 % na 21,8 tis. € a tržby jej klesli o 5 % na 232,2 tis. €.

232,2 tis. €
Tržby
21,8 tis. €
Zisk
237,4 tis. €
Celkové výnosy
530,6 tis. €
Aktíva
232,3 tis. €
Vlastné imanie
56 %
Celková zadlženosť
70,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,2 tis., 2022 −6,6 tis., 2023 28,3 tis., 2024 29,2 tis., 2025 21,8 tis.20218,2 tis.2022−6,6 tis.202328,3 tis.202429,2 tis.202521,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 208,2 tis., 2022 208,1 tis., 2023 223,1 tis., 2024 244,3 tis., 2025 232,2 tis.2021208,2 tis.2022208,1 tis.2023223,1 tis.2024244,3 tis.2025232,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 232,2 tis. € 21,8 tis. €
2024 244,3 tis. € 29,2 tis. €
2023 223,1 tis. € 28,3 tis. €
2022 208,1 tis. € -6,6 tis. €
2021 208,2 tis. € 8,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok369,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky63,5 tis. €
  • Finančné účty97,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy41,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov164,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky860 €
  • Krátkodobé záväzky6,7 tis. €
  • Bankové úvery290,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ALFI, s.r.o. v konkurze?

ALFI, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ALFI, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ALFI, s.r.o. tržby 232,2 tis. €.

Je firma ALFI, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ALFI, s.r.o. dosiahla zisk 21,8 tis. €.

Je ALFI, s.r.o. platiteľom DPH?

ALFI, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ALFI, s.r.o. sídli?

ALFI, s.r.o. má sídlo na adrese Chlebnice 410, Chlebnice, 027 55.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026