inmidi spol. s r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46916563
DIČ: 2023651443
IČ DPH: SK2023651443
Tramínová 6, Svätý Jur

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tramínová 6, Svätý Jur Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba strojov a zariadení i. n. 28.22
Dátum vzniku: 24. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2014
Spisová značka: Sro/85602/B
Predmet podnikania (výber): Výroba jednoduchých výrobkov z kovu; Výroba zdvíhacích a manipulačných zariadení: kladky a kladkostroje, navíjacie zariadenia, rumpály pre prácu pod zemou…; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Veronika Šimovičová od 28. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť inmidi spol. s r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 74 % na 10,7 tis. € a tržby jej narástli o 113 % na 53,3 tis. €.

53,3 tis. €
Tržby
10,7 tis. €
Zisk
51,5 tis. €
Aktíva
34,1 tis. €
Vlastné imanie
34 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,9 tis., 2022 7,3 tis., 2023 5,0 tis., 2024 6,2 tis., 2025 10,7 tis.2021−2,9 tis.20227,3 tis.20235,0 tis.20246,2 tis.202510,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 16,7 tis., 2022 30,1 tis., 2023 23,0 tis., 2024 25,0 tis., 2025 53,3 tis.202116,7 tis.202230,1 tis.202323,0 tis.202425,0 tis.202553,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 53,3 tis. € 10,7 tis. €
2024 25,0 tis. € 6,2 tis. €
2023 23,0 tis. € 5,0 tis. €
2022 30,1 tis. € 7,3 tis. €
2021 16,7 tis. € -2,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,1 tis. €
  • Záväzky17,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma inmidi spol. s r. o. v konkurze?

inmidi spol. s r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma inmidi spol. s r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala inmidi spol. s r. o. tržby 53,3 tis. €.

Je firma inmidi spol. s r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 inmidi spol. s r. o. dosiahla zisk 10,7 tis. €.

Je inmidi spol. s r. o. platiteľom DPH?

inmidi spol. s r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma inmidi spol. s r. o. sídli?

inmidi spol. s r. o. má sídlo na adrese Tramínová 6, Svätý Jur, 900 21.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026