CNC - SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46914803
DIČ: 2023643578
Palúčanská 613/69, Liptovský Mikuláš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palúčanská 613/69, Liptovský Mikuláš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 21. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/57843/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Uličný od 21. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CNC - SK, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 108 % na 4,7 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 49,5 tis. €.

49,5 tis. €
Tržby
4,7 tis. €
Zisk
14,9 tis. €
Aktíva
14,2 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 189, 2022 1,7 tis., 2023 2,2 tis., 2024 2,3 tis., 2025 4,7 tis.202118920221,7 tis.20232,2 tis.20242,3 tis.20254,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,0 tis., 2022 43,5 tis., 2023 46,4 tis., 2024 45,6 tis., 2025 49,5 tis.202144,0 tis.202243,5 tis.202346,4 tis.202445,6 tis.202549,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,5 tis. € 4,7 tis. €
2024 45,6 tis. € 2,3 tis. €
2023 46,4 tis. € 2,2 tis. €
2022 43,5 tis. € 1,7 tis. €
2021 44,0 tis. € 189 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie14,2 tis. €
  • Záväzky762 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CNC - SK, s.r.o. v konkurze?

CNC - SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CNC - SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CNC - SK, s.r.o. tržby 49,5 tis. €.

Je firma CNC - SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CNC - SK, s.r.o. dosiahla zisk 4,7 tis. €.

Kde firma CNC - SK, s.r.o. sídli?

CNC - SK, s.r.o. má sídlo na adrese Palúčanská 613/69, Liptovský Mikuláš, 031 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026