W+W+W, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46906002
DIČ: 2023629828
IČ DPH: SK2023629828
1.mája 80, Handlová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: 1.mája 80, Handlová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.21
Dátum vzniku: 7. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2013
Spisová značka: Sro/27199/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľk…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Dana Kollárová Weiszová od 4. 11. 2020
    konateľspoločník
  • Mgr. Imrich Weisz od 7. 11. 2012
    konateľspoločník
  • Mgr. Lýdia Weiszová od 4. 11. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť W+W+W, s. r. o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 23,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 1,8 mil. €.

1,8 mil. €
Tržby
23,4 tis. €
Zisk
1,8 mil. €
Celkové výnosy
558,6 tis. €
Aktíva
29,4 tis. €
Vlastné imanie
95 %
Celková zadlženosť
9,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 15,5 tis., 2022 33,4 tis., 2023 29,2 tis., 2024 −7,5 tis., 2025 23,4 tis.202115,5 tis.202233,4 tis.202329,2 tis.2024−7,5 tis.202523,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,5 mil., 2023 1,6 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,8 mil.20211,2 mil.20221,5 mil.20231,6 mil.20241,8 mil.20251,8 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,8 mil. € 23,4 tis. €
2024 1,8 mil. € -7,5 tis. €
2023 1,6 mil. € 29,2 tis. €
2022 1,5 mil. € 33,4 tis. €
2021 1,2 mil. € 15,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie29,4 tis. €
  • Záväzky529,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma W+W+W, s. r. o. v konkurze?

W+W+W, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma W+W+W, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala W+W+W, s. r. o. tržby 1,8 mil. €.

Je firma W+W+W, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 W+W+W, s. r. o. dosiahla zisk 23,4 tis. €.

Je W+W+W, s. r. o. platiteľom DPH?

W+W+W, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma W+W+W, s. r. o. sídli?

W+W+W, s. r. o. má sídlo na adrese 1.mája 80, Handlová, 972 51.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026