MK-SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46884742
DIČ: 2023643743
IČ DPH: SK2023643743
Jeseňová 3249/38, Nitra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Jeseňová 3249/38, Nitra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 20. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2015
Spisová značka: Sro/39545/N
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; počítačové služby; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mária Farmadinová od 6. 8. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť MK-SK, s.r.o. v roku 2024 znížila zisk o 73 % na 1,0 tis. € a tržby jej klesli o 26 % na 32,6 tis. €.

32,6 tis. €
Tržby
1,0 tis. €
Zisk
72,5 tis. €
Aktíva
36,9 tis. €
Vlastné imanie
49 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 1,3 tis., 2021 −1,6 tis., 2022 8,7 tis., 2023 3,8 tis., 2024 1,0 tis.20201,3 tis.2021−1,6 tis.20228,7 tis.20233,8 tis.20241,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 16,3 tis., 2021 32,3 tis., 2022 42,4 tis., 2023 44,1 tis., 2024 32,6 tis.202016,3 tis.202132,3 tis.202242,4 tis.202344,1 tis.202432,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 32,6 tis. € 1,0 tis. €
2023 44,1 tis. € 3,8 tis. €
2022 42,4 tis. € 8,7 tis. €
2021 32,3 tis. € -1,6 tis. €
2020 16,3 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie36,9 tis. €
  • Záväzky35,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MK-SK, s.r.o. v konkurze?

MK-SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MK-SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala MK-SK, s.r.o. tržby 32,6 tis. €.

Je firma MK-SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 MK-SK, s.r.o. dosiahla zisk 1,0 tis. €.

Je MK-SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MK-SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MK-SK, s.r.o. sídli?

MK-SK, s.r.o. má sídlo na adrese Jeseňová 3249/38, Nitra, 949 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026