K - Management s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46884131
DIČ: 2023647428
IČ DPH: SK2023647428
Sadmelijská 5, Bratislava - mestská časť Rača

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Sadmelijská 5, Bratislava - mestská časť Rača Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 7. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2014
Spisová značka: Sro/85222/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Tatjana Kalinová od 7. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť K - Management s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 86 % na 2,9 tis. € a tržby jej klesli o 58 % na 25,3 tis. €.

25,3 tis. €
Tržby
2,9 tis. €
Zisk
187,7 tis. €
Aktíva
181,4 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,2 tis., 2022 33,4 tis., 2023 30,5 tis., 2024 21,2 tis., 2025 2,9 tis.202119,2 tis.202233,4 tis.202330,5 tis.202421,2 tis.20252,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 55,6 tis., 2022 69,9 tis., 2023 71,5 tis., 2024 59,6 tis., 2025 25,3 tis.202155,6 tis.202269,9 tis.202371,5 tis.202459,6 tis.202525,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 25,3 tis. € 2,9 tis. €
2024 59,6 tis. € 21,2 tis. €
2023 71,5 tis. € 30,5 tis. €
2022 69,9 tis. € 33,4 tis. €
2021 55,6 tis. € 19,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie181,4 tis. €
  • Záväzky6,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma K - Management s. r. o. v konkurze?

K - Management s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma K - Management s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala K - Management s. r. o. tržby 25,3 tis. €.

Je firma K - Management s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 K - Management s. r. o. dosiahla zisk 2,9 tis. €.

Je K - Management s. r. o. platiteľom DPH?

K - Management s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma K - Management s. r. o. sídli?

K - Management s. r. o. má sídlo na adrese Sadmelijská 5, Bratislava - mestská časť Rača, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026