V4 Account, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46883398
DIČ: 2023645910
IČ DPH: SK2023645910
Palárikova 76, Čadca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Palárikova 76, Čadca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 30. 10. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 5. 2020
Spisová značka: Sro/57649/L
Predmet podnikania (výber): vedenie účtovníctva; poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky maj…; správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť V4 Account, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 132 % na 111,8 tis. € a tržby jej narástli o 38 % na 1,0 mil. €.

1,0 mil. €
Tržby
111,8 tis. €
Zisk
1,0 mil. €
Celkové výnosy
632,7 tis. €
Aktíva
185,2 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
63,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,1 tis., 2022 443, 2023 48,8 tis., 2024 48,2 tis., 2025 111,8 tis.202122,1 tis.2022443202348,8 tis.202448,2 tis.2025111,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 346,6 tis., 2022 505,1 tis., 2023 741,7 tis., 2024 735,4 tis., 2025 1,0 mil.2021346,6 tis.2022505,1 tis.2023741,7 tis.2024735,4 tis.20251,0 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 418,5 tis., 2022 510,2 tis., 2023 740,5 tis., 2024 758,9 tis., 2025 1,0 mil.2021418,5 tis.2022510,2 tis.2023740,5 tis.2024758,9 tis.20251,0 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 2,2 tis., 2022 3,0 tis., 2023 11,2 tis., 2024 13,9 tis., 2025 33,3 tis.20212,2 tis.20223,0 tis.202311,2 tis.202413,9 tis.202533,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,0 mil. € 111,8 tis. €
2024 735,4 tis. € 48,2 tis. €
2023 741,7 tis. € 48,8 tis. €
2022 505,1 tis. € 443 €
2021 346,6 tis. € 22,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie185,2 tis. €
  • Záväzky447,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma V4 Account, s. r. o. v konkurze?

V4 Account, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma V4 Account, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala V4 Account, s. r. o. tržby 1,0 mil. €.

Je firma V4 Account, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 V4 Account, s. r. o. dosiahla zisk 111,8 tis. €.

Je V4 Account, s. r. o. platiteľom DPH?

V4 Account, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma V4 Account, s. r. o. sídli?

V4 Account, s. r. o. má sídlo na adrese Palárikova 76, Čadca, 022 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026