TATRA2020 s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46881174
DIČ: 2023642643
Ratka 62, Ratka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ratka 62, Ratka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba kože a kožených výrobkov 15.20
Dátum vzniku: 13. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/23253/S
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu; výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Fekete Benczéne od 1. 12. 2019
    konateľ
  • Fekete Benczéné od 1. 12. 2019
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2018

Spoločnosť TATRA2020 s. r. o. v roku 2018 znížila stratu o 84 % na 1,1 tis. € a tržby jej narástli o 12 % na 143,1 tis. €.

143,1 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
151,6 tis. €
Aktíva
121,7 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2014 52,7 tis., 2015 30,3 tis., 2016 8,2 tis., 2017 −6,6 tis., 2018 −1,1 tis.201452,7 tis.201530,3 tis.20168,2 tis.2017−6,6 tis.2018−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2014 209,9 tis., 2015 192,8 tis., 2016 151,7 tis., 2017 127,2 tis., 2018 143,1 tis.2014209,9 tis.2015192,8 tis.2016151,7 tis.2017127,2 tis.2018143,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2018 143,1 tis. € -1,1 tis. €
2017 127,2 tis. € -6,6 tis. €
2016 151,7 tis. € 8,2 tis. €
2015 192,8 tis. € 30,3 tis. €
2014 209,9 tis. € 52,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2018

Pasíva

  • Vlastné imanie121,7 tis. €
  • Záväzky29,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TATRA2020 s. r. o. v konkurze?

TATRA2020 s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TATRA2020 s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 mala TATRA2020 s. r. o. tržby 143,1 tis. €.

Je firma TATRA2020 s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2018 TATRA2020 s. r. o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Kde firma TATRA2020 s. r. o. sídli?

TATRA2020 s. r. o. má sídlo na adrese Ratka 62, Ratka, 986 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026