RŠtanglovič, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46877045
DIČ: 2023636747
Železničná 12, Šaľa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Železničná 12, Šaľa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Architektonické a inžinierske činnosti; technické testovanie a analýzy 71.20
Dátum vzniku: 6. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/30393/T
Predmet podnikania (výber): odborné prehliadky a odborné skúšky v prevádzke vyhradených technických zariadení tlakových v rozsahu: technické zari…; odborné prehliaky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení plynových v rozsahu: technické zariadenia plynov…; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Štanglovič od 6. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RŠtanglovič, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 46 % na 4,9 tis. € a tržby jej klesli o 18 % na 36,0 tis. €.

36,0 tis. €
Tržby
4,9 tis. €
Zisk
45,6 tis. €
Aktíva
13,9 tis. €
Vlastné imanie
70 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,7 tis., 2022 3,5 tis., 2023 2,2 tis., 2024 3,4 tis., 2025 4,9 tis.20212,7 tis.20223,5 tis.20232,2 tis.20243,4 tis.20254,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 44,0 tis., 2022 25,6 tis., 2023 44,0 tis., 2024 44,1 tis., 2025 36,0 tis.202144,0 tis.202225,6 tis.202344,0 tis.202444,1 tis.202536,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 36,0 tis. € 4,9 tis. €
2024 44,1 tis. € 3,4 tis. €
2023 44,0 tis. € 2,2 tis. €
2022 25,6 tis. € 3,5 tis. €
2021 44,0 tis. € 2,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie13,9 tis. €
  • Záväzky31,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RŠtanglovič, s.r.o. v konkurze?

RŠtanglovič, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RŠtanglovič, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RŠtanglovič, s.r.o. tržby 36,0 tis. €.

Je firma RŠtanglovič, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RŠtanglovič, s.r.o. dosiahla zisk 4,9 tis. €.

Kde firma RŠtanglovič, s.r.o. sídli?

RŠtanglovič, s.r.o. má sídlo na adrese Železničná 12, Šaľa, 927 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026