Cestné prvky, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46875891
DIČ: 2023637308
IČ DPH: SK2023637308
Borová 3295/36, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Borová 3295/36, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 46.18
Dátum vzniku: 10. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2013
Spisová značka: Sro/57757/L
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ján Lešňovský od 24. 4. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cestné prvky, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 184 % na 86,8 tis. € a tržby jej narástli o 101 % na 698,4 tis. €.

698,4 tis. €
Tržby
86,8 tis. €
Zisk
719,7 tis. €
Celkové výnosy
395,8 tis. €
Aktíva
177,1 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť
36,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 18,4 tis., 2022 18,8 tis., 2023 10,6 tis., 2024 30,6 tis., 2025 86,8 tis.202118,4 tis.202218,8 tis.202310,6 tis.202430,6 tis.202586,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 409,1 tis., 2022 268,4 tis., 2023 405,8 tis., 2024 348,2 tis., 2025 698,4 tis.2021409,1 tis.2022268,4 tis.2023405,8 tis.2024348,2 tis.2025698,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 698,4 tis. € 86,8 tis. €
2024 348,2 tis. € 30,6 tis. €
2023 405,8 tis. € 10,6 tis. €
2022 268,4 tis. € 18,8 tis. €
2021 409,1 tis. € 18,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok164,8 tis. €
  • Zásoby3,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky134,5 tis. €
  • Finančné účty93,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov84,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie86,8 tis. €
  • Rezervy1,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky65,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky151,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cestné prvky, s.r.o. v konkurze?

Cestné prvky, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cestné prvky, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cestné prvky, s.r.o. tržby 698,4 tis. €.

Je firma Cestné prvky, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cestné prvky, s.r.o. dosiahla zisk 86,8 tis. €.

Je Cestné prvky, s.r.o. platiteľom DPH?

Cestné prvky, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cestné prvky, s.r.o. sídli?

Cestné prvky, s.r.o. má sídlo na adrese Borová 3295/36, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026