Mild Cure Four, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46874437
DIČ: 2023635361
IČ DPH: SK2023635361
Moldavská cesta 8/A, Košice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Moldavská cesta 8/A, Košice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.73
Dátum vzniku: 1. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 23. 5. 2013
Spisová značka: Sro/31560/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Reklamné a marketingové služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Jaroslav Kypr od 1. 4. 2022
    konateľ
  • Ing. Marián Jánoš, MBA od 1. 6. 2023
    konateľ
  • Dr.Max Holding SK, a.s. od 24. 6. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mild Cure Four, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 40 % na 139,4 tis. € a tržby jej narástli o 8 % na 7,7 mil. €.

7,7 mil. €
Tržby
139,4 tis. €
Zisk
7,7 mil. €
Celkové výnosy
2,6 mil. €
Aktíva
893,3 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
9,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 44,0 tis., 2022 112,1 tis., 2023 120,8 tis., 2024 99,9 tis., 2025 139,4 tis.202144,0 tis.2022112,1 tis.2023120,8 tis.202499,9 tis.2025139,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 5,5 mil., 2022 5,9 mil., 2023 6,6 mil., 2024 7,1 mil., 2025 7,7 mil.20215,5 mil.20225,9 mil.20236,6 mil.20247,1 mil.20257,7 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 7,7 mil. € 139,4 tis. €
2024 7,1 mil. € 99,9 tis. €
2023 6,6 mil. € 120,8 tis. €
2022 5,9 mil. € 112,1 tis. €
2021 5,5 mil. € 44,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok591 €
  • Dlhodobý hmotný majetok143,2 tis. €
  • Zásoby393,8 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty15,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie629,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy97,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov651,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie139,4 tis. €
  • Rezervy17,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky460 €
  • Krátkodobé záväzky1,6 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mild Cure Four, s. r. o. v konkurze?

Mild Cure Four, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mild Cure Four, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mild Cure Four, s. r. o. tržby 7,7 mil. €.

Je firma Mild Cure Four, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mild Cure Four, s. r. o. dosiahla zisk 139,4 tis. €.

Je Mild Cure Four, s. r. o. platiteľom DPH?

Mild Cure Four, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mild Cure Four, s. r. o. sídli?

Mild Cure Four, s. r. o. má sídlo na adrese Moldavská cesta 8/A, Košice, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026