Tamcol Construction s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46872523
DIČ: 2023636857
IČ DPH: SK2023636857
Karpatské námestie 10A, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Karpatské námestie 10A, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 4. 10. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2013
Spisová značka: Sro/142147/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prípravné práce k realizácii stavby; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Veronika Adamková od 4. 10. 2012
    konateľ
  • Mário Patrovič od 16. 7. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Tamcol Construction s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 6,4 tis. € a tržby jej narástli o 98 % na 10,6 tis. €.

10,6 tis. €
Tržby
6,4 tis. €
Zisk
91,8 tis. €
Aktíva
54,3 tis. €
Vlastné imanie
41 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 7,9 tis., 2022 14,7 tis., 2023 −18,9 tis., 2024 −3,7 tis., 2025 6,4 tis.20217,9 tis.202214,7 tis.2023−18,9 tis.2024−3,7 tis.20256,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 70,3 tis., 2022 75,1 tis., 2023 12,4 tis., 2024 5,4 tis., 2025 10,6 tis.202170,3 tis.202275,1 tis.202312,4 tis.20245,4 tis.202510,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 10,6 tis. € 6,4 tis. €
2024 5,4 tis. € -3,7 tis. €
2023 12,4 tis. € -18,9 tis. €
2022 75,1 tis. € 14,7 tis. €
2021 70,3 tis. € 7,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie54,3 tis. €
  • Záväzky37,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Tamcol Construction s.r.o. v konkurze?

Tamcol Construction s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Tamcol Construction s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Tamcol Construction s.r.o. tržby 10,6 tis. €.

Je firma Tamcol Construction s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Tamcol Construction s.r.o. dosiahla zisk 6,4 tis. €.

Je Tamcol Construction s.r.o. platiteľom DPH?

Tamcol Construction s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Tamcol Construction s.r.o. sídli?

Tamcol Construction s.r.o. má sídlo na adrese Karpatské námestie 10A, Bratislava, 831 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026