HP-TATRY s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46869182
DIČ: 2023677964
Teplická 4370, Poprad

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Teplická 4370, Poprad Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 5. 1. 2013
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27204/P
Predmet podnikania (výber): prenájom hnuteľných vecí; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; uskutočňovanie stavieb a ich zmien …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Hrubizna od 5. 1. 2013
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HP-TATRY s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 25 % na 5,5 tis. € a tržby jej klesli o 64 % na 12,0 tis. €.

12,0 tis. €
Tržby
5,5 tis. €
Zisk
22,9 tis. €
Aktíva
22,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,8 tis., 2022 13,6 tis., 2023 14,2 tis., 2024 4,4 tis., 2025 5,5 tis.20214,8 tis.202213,6 tis.202314,2 tis.20244,4 tis.20255,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 28,0 tis., 2022 33,3 tis., 2023 35,7 tis., 2024 33,3 tis., 2025 12,0 tis.202128,0 tis.202233,3 tis.202335,7 tis.202433,3 tis.202512,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 12,0 tis. € 5,5 tis. €
2024 33,3 tis. € 4,4 tis. €
2023 35,7 tis. € 14,2 tis. €
2022 33,3 tis. € 13,6 tis. €
2021 28,0 tis. € 4,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie22,3 tis. €
  • Záväzky607 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HP-TATRY s.r.o. v konkurze?

HP-TATRY s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HP-TATRY s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HP-TATRY s.r.o. tržby 12,0 tis. €.

Je firma HP-TATRY s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HP-TATRY s.r.o. dosiahla zisk 5,5 tis. €.

Kde firma HP-TATRY s.r.o. sídli?

HP-TATRY s.r.o. má sídlo na adrese Teplická 4370, Poprad, 058 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026