MILPA, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46860070
DIČ: 2023608378
IČ DPH: SK2023608378
Orlové 170, Považská Bystrica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orlové 170, Považská Bystrica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.31
Dátum vzniku: 26. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2012
Spisová značka: Sro/26975/R
Predmet podnikania (výber): uskutočňovanie stvieb a ich zmien; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Miloslav Pavlík od 9. 1. 2025
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MILPA, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 288 % na 21,5 tis. € a tržby jej narástli o 138 % na 914,7 tis. €.

914,7 tis. €
Tržby
21,5 tis. €
Zisk
914,9 tis. €
Celkové výnosy
228,4 tis. €
Aktíva
131,5 tis. €
Vlastné imanie
42 %
Celková zadlženosť
6,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,2 tis., 2022 16,6 tis., 2023 11,4 tis., 2024 5,5 tis., 2025 21,5 tis.202112,2 tis.202216,6 tis.202311,4 tis.20245,5 tis.202521,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 576,7 tis., 2022 764,7 tis., 2023 521,2 tis., 2024 384,2 tis., 2025 914,7 tis.2021576,7 tis.2022764,7 tis.2023521,2 tis.2024384,2 tis.2025914,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 914,7 tis. € 21,5 tis. €
2024 384,2 tis. € 5,5 tis. €
2023 521,2 tis. € 11,4 tis. €
2022 764,7 tis. € 16,6 tis. €
2021 576,7 tis. € 12,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok38,1 tis. €
  • Zásoby124 €
  • Krátkodobé pohľadávky150,2 tis. €
  • Finančné účty40,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov105,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky259 €
  • Krátkodobé záväzky82,3 tis. €
  • Bankové úvery14,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MILPA, s. r. o. v konkurze?

MILPA, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MILPA, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MILPA, s. r. o. tržby 914,7 tis. €.

Je firma MILPA, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MILPA, s. r. o. dosiahla zisk 21,5 tis. €.

Je MILPA, s. r. o. platiteľom DPH?

MILPA, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MILPA, s. r. o. sídli?

MILPA, s. r. o. má sídlo na adrese Orlové 170, Považská Bystrica, 017 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026