Anetadent s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46856684
DIČ: 2023621567
Svätoplukova 2108/2, Trenčín

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Svätoplukova 2108/2, Trenčín Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.23
Dátum vzniku: 19. 10. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/27119/R
Predmet podnikania (výber): vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MDDr. Aneta Samáková od 1. 1. 2015
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Anetadent s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 32 % na 22,0 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 109,7 tis. €.

109,7 tis. €
Tržby
22,0 tis. €
Zisk
173,2 tis. €
Aktíva
165,3 tis. €
Vlastné imanie
5 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,5 tis., 2022 32,4 tis., 2023 24,8 tis., 2024 32,2 tis., 2025 22,0 tis.202123,5 tis.202232,4 tis.202324,8 tis.202432,2 tis.202522,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,2 tis., 2022 119,2 tis., 2023 115,8 tis., 2024 111,2 tis., 2025 109,7 tis.2021106,2 tis.2022119,2 tis.2023115,8 tis.2024111,2 tis.2025109,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 109,7 tis. € 22,0 tis. €
2024 111,2 tis. € 32,2 tis. €
2023 115,8 tis. € 24,8 tis. €
2022 119,2 tis. € 32,4 tis. €
2021 106,2 tis. € 23,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie165,3 tis. €
  • Záväzky7,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Anetadent s. r. o. v konkurze?

Anetadent s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Anetadent s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Anetadent s. r. o. tržby 109,7 tis. €.

Je firma Anetadent s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Anetadent s. r. o. dosiahla zisk 22,0 tis. €.

Kde firma Anetadent s. r. o. sídli?

Anetadent s. r. o. má sídlo na adrese Svätoplukova 2108/2, Trenčín, 911 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026