NBC Solutions, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46855416
DIČ: 2023629696
IČ DPH: SK2023629696
Bystrická 552/44, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Bystrická 552/44, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.19
Dátum vzniku: 6. 11. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2019
Spisová značka: Sro/57704/L
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tomáš Bánovec od 6. 11. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NBC Solutions, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 530 % na 9,3 tis. € a tržby jej klesli o 13 % na 98,4 tis. €.

98,4 tis. €
Tržby
9,3 tis. €
Zisk
43,1 tis. €
Aktíva
35,7 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −624, 2022 2,2 tis., 2023 2,2 tis., 2024 1,5 tis., 2025 9,3 tis.2021−62420222,2 tis.20232,2 tis.20241,5 tis.20259,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 90,3 tis., 2022 114,9 tis., 2023 99,1 tis., 2024 112,5 tis., 2025 98,4 tis.202190,3 tis.2022114,9 tis.202399,1 tis.2024112,5 tis.202598,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 98,4 tis. € 9,3 tis. €
2024 112,5 tis. € 1,5 tis. €
2023 99,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 114,9 tis. € 2,2 tis. €
2021 90,3 tis. € -624 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,7 tis. €
  • Záväzky7,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NBC Solutions, s.r.o. v konkurze?

NBC Solutions, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NBC Solutions, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NBC Solutions, s.r.o. tržby 98,4 tis. €.

Je firma NBC Solutions, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NBC Solutions, s.r.o. dosiahla zisk 9,3 tis. €.

Je NBC Solutions, s.r.o. platiteľom DPH?

NBC Solutions, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NBC Solutions, s.r.o. sídli?

NBC Solutions, s.r.o. má sídlo na adrese Bystrická 552/44, Žilina, 010 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026