NARNIAN s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 46846824
DIČ: 2023613900
IČ DPH: SK2023613900
Duklianskych hrdinov 2730, Vranov nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Duklianskych hrdinov 2730, Vranov nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 25. 9. 2012
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 11. 2012
Spisová značka: Sro/26713/P
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Boroš od 25. 9. 2012
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NARNIAN s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 620 % na 22,4 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 285,9 tis. €.

285,9 tis. €
Tržby
22,4 tis. €
Zisk
286,1 tis. €
Celkové výnosy
192,0 tis. €
Aktíva
147,7 tis. €
Vlastné imanie
23 %
Celková zadlženosť
35,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,7 tis., 2022 29,4 tis., 2023 −179, 2024 3,1 tis., 2025 22,4 tis.20211,7 tis.202229,4 tis.2023−17920243,1 tis.202522,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 306,1 tis., 2022 354,5 tis., 2023 306,5 tis., 2024 318,8 tis., 2025 285,9 tis.2021306,1 tis.2022354,5 tis.2023306,5 tis.2024318,8 tis.2025285,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 285,9 tis. € 22,4 tis. €
2024 318,8 tis. € 3,1 tis. €
2023 306,5 tis. € -179 €
2022 354,5 tis. € 29,4 tis. €
2021 306,1 tis. € 1,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok82,3 tis. €
  • Zásoby86,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky3,5 tis. €
  • Finančné účty19,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie209 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov116,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie22,4 tis. €
  • Dlhodobé záväzky1,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky42,5 tis. €
  • Bankové úvery152 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NARNIAN s.r.o. v konkurze?

NARNIAN s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NARNIAN s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NARNIAN s.r.o. tržby 285,9 tis. €.

Je firma NARNIAN s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NARNIAN s.r.o. dosiahla zisk 22,4 tis. €.

Je NARNIAN s.r.o. platiteľom DPH?

NARNIAN s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NARNIAN s.r.o. sídli?

NARNIAN s.r.o. má sídlo na adrese Duklianskych hrdinov 2730, Vranov nad Topľou, 093 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026